Kellusia teraz

Dieta Dukana w moim wydaniu - Kellusia (Ania)


Tak więc moja przygoda z jakimkolwiek odchudzaniem zaczęła się gdy na wadze ujrzałam 98 kg. Dodam, że nie jestem osobą wysoką - mam 165 cm wzrostu, więc wyglądałam jak kulka. Uznałam, że przede wszystkim dla swojego zdrowia musze coś z tym zrobić. Na początku na własną rękę chodziłam na siłownię codziennie i brałam silne leki na odchudzanie ale ... No właśnie - tyle co straciłam tyle przybrałam po zakończeniu diety 1000kcal.


Przy pomocy dietetyka udało mi się schudnąć, ale na prawdę było to najcięższe odchudzanie na świecie. Byłam ciągle głodna, zła, bez humoru. Zakończyłam odchudzanie na wadze 86 kg. Z obawy przed tym, że znów przytyję szukałam innego rozwiązania. Pod koniec lata tego roku na wizycie u kosmetyczki dowiedziałam się, że co druga jej klientka stosuje dietę dr Dukana...

Zapisałam się na forum diety i powiem szczerze, że nie raz to mnie podratowało. We wrześniu poleciałam do Egiptu po fazie uderzeniowej i troszkę mi przybyło ale wróciłam i zaczęłam od nowa. Pierwszą fazę stosowałam 7 dni, a na drugiej idę systemem 3/3. Teraz jestem 2 miesiące na diecie i jest mnie mniej o ponad 10 kilo. Aktualnie ważę 75 kg i z bioder ubyło mi aż! 18 cm. A to nie koniec - będę walczyć o jeszcze!

Dodam, że nie uprawiam żadnego sportu ze względów zdrowotnych. Jedyną moją aktywnością jest wchodzenie na 4 piętro, na którym mieszkam. Przy pomocy koleżanek i kolegów z forum nauczyłam się gotować, co kiedyś nie mieściło się w moich wyobrażeniach - zawsze kupowałam gotowce. Codziennie staram się ugotować coś nowego według zasad. Najlepsze w tej diecie jest, że im więcej zjesz tym więcej schudniesz!

Przebieg diety:

23.08.2010 - początek przygody z odchudzaniem na diecie proteinowej
05.09 - 27.09.2010 - przerwa w diecie powrót do stanu początkowego
1.10 - 07.12.2010 - zrzucone 10 kg - mój cel to 65 kg...


Kellusia przed dietą Ania w trakcie diety Kellusia 80 kg

Pierwsze zdjęcie przedstawia moją osobę przed jakąkolwiek dietą.

Moje dukanowe przysmaki:

Żeby przekonać niezdecydowanych chciałam zaprezentować pyszności jakie jem na diecie dukana. Są to w kolejności od lewej: pizza, bezy, sernik, kajzerki z ziołami, pulpeciki z pieczarkami, tortilla, zrazy z kurczaka, galaretka. Mam nadzieję, że tymi obrazkami przekonam opornych na Dukana:)

Pizza Bezy Sernik Kajzerki
Pulpety Tortilla Zrazy Galaretka