Dieta Dukana - książki


Na niniejszej stronie przedstawiamy wszystkie pozycje książkowe dotyczące naszej diety, które zostały wydane na polskim rynku. Na portalu staramy się przedstawić dietę Dukana w jak najszerszym zakresie. Naszym zdaniem warto jednak zapoznać się choćby pobieżnie z publikacjami, których autorem bądź współautorem jest przecież twórca diety proteinowej - Pierre Dukan.

Książki o diecie proteinowej:


Nie potrafię schudnąć

Nie potrafię schudnąć

Jest to pierwsza z książek wydanych na polskim rynku. Wypuszczona na rynek w 2008 roku pozycja z miejsca znalazła się na czołowych pozycjach bestsellerów podbijając serca wszystkim entuzjastom diety proteinowej. Jest to prawdziwe kompendium wiedzy na temat diety. Za cenę kilkunastu złotych można mieć dokładny opis naszej diety zawsze pod ręką. Warto nadmienić, że książeczka jest niewielkich rozmiarów (treść zdecydowanie jest tutaj na pierwszym miejscu) i z łatwością zmieści się w każdej damskiej torebce.

Kup teraz

Nie potrafię schudnąć. 350 nowych przepisów

Nie potrafię schudnąć. 350 nowych przepisów

Zbiór przepisów kulinarnych przygotowanych przez Pierre Dukana i czytelników. Jeśli nie masz pomysłu na wyrafinowane dania w diecie proteinowej ta pozycja Cię z całą pewnością zainteresuje. 350 przepisów powinno wystarczyć na bardzo długi okres czasu. Pamiętajmy, że dieta białkowa jest planem kompleksowym, trwającym w zasadzie do końca życia. Książka będzie idealna przede wszystkim dla osób szukających odmiany od monotonii codziennych, polskich posiłków. Znajduje się tam dużo przepisów typowo francuskich, co dla jednych będzie zaletą, dla innych wadą. Najlepiej przekonać się samemu.

Kup teraz

Metoda doktora Dukana

Metoda doktora Dukana

Ta książka wydana w naszym kraju w 2009 roku jest rozszerzonym wydaniem pierwszej pozycji Pierre Dukana. Ten bogato ilustrowany przewodnik po diecie proteinowej jest uzupełniony o nowe rozdziały i informacje. Jeśli w Twojej biblioteczce nie ma jeszcze żadnej pozycji ze "stajni" Dukana warto wziąć pod uwagę zakup właśnie tej książki.

Kup teraz

Nie potrafię schudnąć. Przepisy specjalnie dla Polaków

Nie potrafię schudnąć. Przepisy specjalnie dla Polaków

Absolutnie obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którym nie przypadły do gustu wyrafinowane dania przedstawione w książce "Nie potrafię schudnąć. 350 nowych przepisów". Jeśli kochasz gotowanie i szukasz przepisów dla swojej diety jest to pozycja idealna dla Ciebie. Książka wydana w 2010 roku została napisana wspólnie Jarosławem Urbaniukiem - pisarzem, dziennikarzem, felietonistą kulinarnym. Dzięki niemu w książce znajdziemy opisy dań zgodne z wymaganiami polskiej kuchni. Warto nadmienić, że Jarosław Urbaniuk sam schudł dzięki diecie Dukana około 20 kilogramów.

Kup teraz

Dieta proteinowa - ebook

Dieta proteinowa - ebook

Pierwszy w Polsce ebook poświęcony w całości diecie proteinowej. Od teraz możesz mieć informacje o diecie zawsze ze sobą - na swoim czytniku ebooków, w telefonie, jednym słowem wszędzie. Ebooka możesz kupić już za 19,9 zł.

Kup teraz


Odwiedź nasze forum


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego forum dyskusyjnego.